Paragliding Slovenia • View topic - IZPOVED ŠTAJERCA !

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

IZPOVED ŠTAJERCA !

Ostale teme, vici, ...

Moderators: pgtoni, Iv@nl

IZPOVED ŠTAJERCA !

Postby igifly » Wed Mar 17, 2010 1:11

Izpoved nekega Štajerca

Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole:

Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega.

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto.

Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

Zato:

Živeli Bosanci!
Lp Igor !
+386 0 51 478 412
info@poletite.si
http://www.lijak-slovenia.com
www.pizzeria-lijak.com

Be smart, fly safe!
igifly
jastreb

Re: IZPOVED ŠTAJERCA !

Postby papry » Wed Mar 17, 2010 11:17

wtf
papry
albatros

Postby agusta » Wed Mar 17, 2010 12:01

papry wrote:wtf

ja se strinjam!
agusta
kavka

Postby povprasevalec » Wed Mar 17, 2010 13:43

Igi ti si car!
Čao
povprasevalec
kavka

Postby priznica » Wed Mar 17, 2010 18:05

Bež dol zpr štacuno pa tih bod
priznica
kavka

Postby igifly » Wed Mar 17, 2010 19:23

Zanimive reakcije na navaden VIC!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ampak fantje....priznajte , da je originalen........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lp Igor !
+386 0 51 478 412
info@poletite.si
http://www.lijak-slovenia.com
www.pizzeria-lijak.com

Be smart, fly safe!
igifly
jastreb

Postby jrabic » Thu Mar 18, 2010 1:11

Sej ni treba da si Štajerc. Se lahko zgodi vsakmu:-))Lp
jrabic
sokol

Postby airblade » Thu Mar 18, 2010 13:02

Ta pravi je!!

Lp,
Andrej
--NovA -- Factor II --
airblade
kanja

Postby janezb » Tue Apr 16, 2019 9:18

Ravno te dni mi je tega en povedal. Ko ga slišiš je še boljši... :D

krožniki kozarec plastični kozarci plastični krožniki biološki odpadki zabojnik za biološke odpadke kompostnik ožemalnik citrusov vrč za vodo revma revmatoidni artritis vnetje sklepov kavni avtomati za podjetja najem avtomata za kavo kava kavni avtomat avtomat avtomat za kavo stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnejši krediti kredit takoj na položnice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izračun kredita obročna Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj električno ogrevanje toplotne črpalke klimatske naprave internet of things draas software defined network varnostno kopiranje mrežna stikala shranjevanje v oblaku meraki načrtovanje omrežja izobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje liposukcija odstranjevanje znamenj operacija nosu povečanje dojk blefaroplastika labioplastika korekcija ušes postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit šumenje v ušesih podancice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila jakne majice vedeževanje marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation verižice prstani poceni porocni prstani uhani davčne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave
janezb
fazan

Return to Kr neki