Paragliding Slovenia • View topic - Reševanje slovenskega jezika, do o archeopterixu ne govorimo

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Reševanje slovenskega jezika, do o archeopterixu ne govorimo

Ostale teme, vici, ...

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Re: Kriška gora 2010

Postby paradolf » Mon Oct 04, 2010 7:37

Fantje vi ste čist zašli s teme :lol:
Kdor visoko leta daleč vidi
paradolf
sokol

Re: Kriška gora 2010

Postby MTC » Tue Oct 05, 2010 9:35

paradolf wrote:Fantje vi ste čist zašli s teme :lol:

Se strinjam.

Moderator, ali lahko prosim izbrišeš začetek niti in spremeniš naslov v Reševanje slovenskega jezika, do o archeopterixu ne govorimo.

edo wrote:... tko, da lahko tole prevedem v skadolščino ali pa po potrebi tud zbrišem :-)
MTC
sokol

Re: Reševanje slovenskega jezika, do o archeopterixu ne govorimo

Postby Turčin » Wed Oct 06, 2010 9:41

Opa, opa, ali ni tole malo preveč "demokratično" ?! :?:

Ali moderator oziroma kdorkoli lahko na željo kogarkoli "nikome ništa" briše prispevke DRUGIH avtorjev in spreminja naslove tem, ki so navsezadnje njihova avtorska lastnina?

Zdaj se namreč pojavljam na začetku teme in izgleda, kot da sem si brihtni naslov izmislil jaz! (Archeopterix je pač pomembna zadeva v slovenščini in sploh ni izven teme?) Poleg tega zdaj sploh ni jasno, zaradi česa se nekaj "penim".

Mi boste na ta način podtaknili celo kako po kazenskem zakoniku prepovedano izjavo, zaradi katere bom šel v arest? :shock:
Turčin
kanja

Postby pgtoni » Wed Oct 06, 2010 11:56

Če imaš boljši predlog za naslov teme povej in bom spremenil.

LP
Toni
pgtoni
Site Admin

Postby MTC » Wed Oct 06, 2010 17:46

Turčin wrote:Opa, opa, ali ni tole malo preveč "demokratično" ?! :?:

Ali moderator oziroma kdorkoli lahko na željo kogarkoli "nikome ništa" briše prispevke DRUGIH avtorjev in spreminja naslove tem, ki so navsezadnje njihova avtorska lastnina?

Zdaj se namreč pojavljam na začetku teme in izgleda, kot da sem si brihtni naslov izmislil jaz! (Archeopterix je pač pomembna zadeva v slovenščini in sploh ni izven teme?) Poleg tega zdaj sploh ni jasno, zaradi česa se nekaj "penim".

Mi boste na ta način podtaknili celo kako po kazenskem zakoniku prepovedano izjavo, zaradi katere bom šel v arest? :shock:

Kazen mora bit, kaj pa spreminjaš temo :lol:
MTC
sokol

Postby Turčin » Thu Oct 07, 2010 8:54

Toni, saj v tem je vic - ne smeš kar tako v 3-pirovske spreminjati naslovov, brisati in premeščati izjav, ki s tem izgubijo smisel. To je celo nekakšno ponarejanje in forum s tem izgubi verodostojnost. (Celo to ni 'fer', da avtor sam naknadno bistveno spremeni ali briše svoj prispevek, ker potem odgovori nanj obvisijo v prazno.)

Matjaž, katero spremembo teme misliš? Prvotna je bila Kimflyeva prireditev, odzval sem se na neprimerno poimenovanje in na to temo je naprej tekel pogovor. Edina 'motnja' je bilo vrivanje zloma UL letalca Archeopterix, ki bi spadal nekam pod nesreče.
Turčin
kanja

Previous

Return to Kr neki