Paragliding Slovenia • View topic - Ustanovitev kluba

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Ustanovitev kluba

Vas zanima letenje z jadralnim padalom ali zmajem? Tukaj lahko dobite odgovore na svoja vprašanja.

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Ustanovitev kluba

Postby MIKO » Sat Nov 24, 2007 14:55

Pozdravljeni
Mene pa zanima kaki so pogoji za ustanovitev kluba jadralnega padalstva!
Bi bil vesel kakih informacij.

lp
MIKO
fazan

Postby MIKO » Tue Nov 27, 2007 0:01

Kaj noben ne ve?
MIKO
fazan

Postby primozl » Tue Nov 27, 2007 7:53

Ziv!
Bi ze napisal, ampak se ne spomnim prav tocno. Mislim, da rabis 10 ustanovnih clanov, od katerih so trije podpisniki. Ti trije morajo pri notarju overiti podpise. Potem pa rabiš statut, moraš se registrirati na upravni enoti in pridobiti davčno številko in odpreti račun. Če se je pa kaj spremenilo v zadnjih letih, pa ne vem. A ja, vse skupaj zna še kar trajati, sploh, če nisi najbolj vešč sprehajanja med raznimi uradniškimi okenci.
Primož
primozl
galeb

Postby Iv@nl » Tue Nov 27, 2007 10:12

Tukaj imaš vse kar rabiš za ustnovitev društva: http://www.uradni-list.si/1/ulonline.js ... dhid=83067

LP Ivan
Administrator portala

Sports equipment
Iv@nl
Site Admin

Postby MIKO » Tue Nov 27, 2007 10:26

Hvala!
MIKO
fazan

Postby France » Tue Nov 27, 2007 11:22

Živjo Miko,

če si iz Ljubljane ali okolice, se lahko dobiva in ti dam svoje društvo, ki je že ustanovljeno in ima urejeno že vse, kar boš moral ti potlej storiti na upravni enoti. Le prenesem to društvo nate in ti,vi lahko spremenite ime društva kakor želite. Meni to društvo že nekaj časa ne deluje, je v mirovanju. Je pa tudi zaprt račun in ni nobenih dolgov naokrog! Če si zainteresiran, se mi javi na zasebno sporočilo in se slišiva. Mene sedaj do četrtka ni v Lj, da ne obupaš, zakaj te ne pokličem.

Lp, Frenk H.
France
galeb

Return to Pogosta vprašanja (FAQ)