Paragliding Slovenia • View topic - Prevozi na Ambroža

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Prevozi na Ambroža

Tukaj lahko napišete vaša priljubljena vzletišča in pristanke. Prijavite lahko tudi novo odprta vzletišča ali pristanke, urejanje vzletišč ali pristankov, pohvale, graje. Nekatera vzletišča so zelo dobro izhodišče za dolge prelete, napišite kam ste odleteli iz določenega vzletišča.

Moderators: Iv@nl, solja

Prevozi na Ambroža

Postby Robert » Sat May 26, 2012 22:46

Za vse tiste, ki bi radi prevoz na Ambroža, lahko pokličete tel. št. 040-425-376 (Borut). Cena prevoza je 3€, za minimalno 5 oseb. Šofer je doma iz Cerkelj in bo na pristanku v dveh minutah.

LP
Robert
Robert
fazan

Re: Prevozi na Ambroža

Postby Borut Prevozi » Wed Jun 13, 2012 21:37

Živjo..
Hvala Robertu za reklamo.. :)

Tukaj Vas bom obveščal o vsem morebitnih spremembah.. Za ta petek (15.5.) naprimer, bo prevoz mogoč od 17:30 ure dalje.
Za vse dodatne informacije pa me lahko kadarkoli pokličete na mobitel..
Borut Prevozi
fazan

Postby Borut Prevozi » Fri Jun 15, 2012 8:00

Borut Prevozi wrote:Živjo..
Hvala Robertu za reklamo.. :)

Tukaj Vas bom obveščal o vsem morebitnih spremembah.. Za ta petek (15.5.) naprimer, bo prevoz mogoč od 17:30 ure dalje.
Za vse dodatne informacije pa me lahko kadarkoli pokličete na mobitel..

Popravek:
Danes 15.6. ni prevoza na Ambrož, jutri v soboto 16.6. pa je mogoč z osebnim avtomobilom, (največ 4osebe na vožnjo). Naprej pa normalno s kombijem.

Hvala za razumevanje..
Borut Prevozi
fazan

Postby pidalc » Sun Jun 24, 2012 17:41

Pa dobr! Koji k..... so te prevozi? Danes sem bil že četrtič na pristanku, bilo nas je pet, klicli smo za prevoz in dobili odgovor da danes prevoza ni! Dobil sem vsaj odgovor, do sedaj je bila enkrat telefonska nedosegljiva in 2x ni bilo odgovora!!!
Če že nekdo hoče na ta način posu delat, bo moral precej več resnosti pokazat!!!
Tale filmček moraš videti: Devil's Boys on the Flying Sheets
pidalc
kanja

Postby Borut Prevozi » Mon Aug 20, 2012 20:13

vsem upravičeno jeznim se opravičujem, smo v fazi tipanja terena ;)

v kratkem nameravamo bolj resno pričeti s prevozi, spletna stran, popuste na vožnje 10+, možnosti dogovora prevoza na druga vzletišča.....potrebujemo pa nekaj časa, zato prosimo za nekaj razumevanja....pa še naprej vabljeni, tudi na tel. št. 031 300 288
Borut Prevozi
fazan

Postby DejanOb » Mon Aug 20, 2012 22:36

zadnjič smo bili gogi pa prvič nedosegliv .nato neki izgovori potem pa klici na tri telefone kaj misli da se gre to ni nobene resnosti
DejanOb
kavka

Postby GregorM » Tue Aug 21, 2012 16:32

Jaz jih moram pa pohvalit. Danes naju je s kolegom pobral v Preddvoru in naju zapeljal do avta pri Suhadolniku. Torej kadar so dosegljivi, se da zmenit tudi za kakšno posebno vožnjo.
GregorM
sokol

Postby JanezJe » Wed Aug 22, 2012 10:32

Pohvala tudi z moje strani. Do sedaj vedno OK, tudi včeraj, prihod kombija na pristanek 5 min po klicu.
JanezJe
fazan

Return to Vzletišča in pristanki v Sloveniji (Flying sites in sLOVEnia)