Paragliding Slovenia • View topic - Kateri teren za začetnike

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Kateri teren za začetnike

Tukaj lahko napišete vaša priljubljena vzletišča in pristanke. Prijavite lahko tudi novo odprta vzletišča ali pristanke, urejanje vzletišč ali pristankov, pohvale, graje. Nekatera vzletišča so zelo dobro izhodišče za dolge prelete, napišite kam ste odleteli iz določenega vzletišča.

Moderators: Iv@nl, solja

Re: Kateri teren za začetnike

Postby eddi1611 » Wed May 18, 2016 9:49

pgtoni wrote:Mislim, da ima tale stric izkušnje in znanje kot nobeden drug daleč na okoli. Če te je nagnal, potem verjamem da je bil tehten razlog. Le ti in on vesta zakaj?

LP
Toni

Sprva je bil ful prijazen in nama s kolegom dovolil it mal poletet na šolski teren. Na vzletišču bil tudi ful prijazen, ko sva pa povedala v kateri šoli sva, je pa njegova prijaznost popolnoma izginila. Tako da razlog je zagotovo osebne (njegove) narave.

Vsekakor sva pa midva, brez vsakekršnega pregovarjanja pospravila padalo in mirno odšla.
eddi1611
kavka

Postby Mercus » Wed May 18, 2016 13:18

>> pobrisano zaradi flaminga >>

LP
Toni
Mercus
fazan

Postby igorer » Wed May 18, 2016 15:22

Osebne probleme rašujte raje med seboj in ne tu. Sicer pa scena ni tko slaba.

Prav tako ni fer, da veterane obsojaš, kako so se oni učili. Oni so odkrival toplo vodo, da je tebi ni treba.
Fly in peace
igorer
albatros

Postby eddi1611 » Wed May 18, 2016 15:30

igorer wrote:Osebne probleme rašujte raje med seboj in ne tu.

jst nimam osebnih problem z nobenim tu, nebi pa rad brezveze nekam hodil da me nek "nebomuporabljalžaljivk" stric pol naganja.

Sicer pa, ne vem zakaj pol ne povejo in dajo na spletno stran, kdo lahko kam hodi in kdo ne sme, pa nej stojijo za svojimi dejanji. To so res zgleda neke otročarije.
eddi1611
kavka

Postby igorer » Thu May 19, 2016 10:47

eddi1611 ??
Ni bilo namenjeno tebi.
Fly in peace
igorer
albatros

Postby Kastner » Thu May 19, 2016 20:27

Hribi SV na Stari Vrhniki je za začetnike. Hribi V pa za bolj izkušene :lol:

To je bil hec!!!

Drugače je pa v mojem primeru bilo takole...
Še med opravljanjem tečaja sem zašel v lokalni klub, spoznal ljudi, ki so enako ali bolj ubrisani na letenje kot jaz in tako so se moja JP obzorja precej razširila. Se mi zdi da je letalna družba precej pomembna za napredovanje v tem šprtu.

L.p.
Kastner
kavka

Previous

Return to Vzletišča in pristanki v Sloveniji (Flying sites in sLOVEnia)