Paragliding Slovenia • View topic - Problematika šolskega terena Prebold

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Problematika šolskega terena Prebold

Tukaj lahko napišete vaša priljubljena vzletišča in pristanke. Prijavite lahko tudi novo odprta vzletišča ali pristanke, urejanje vzletišč ali pristankov, pohvale, graje. Nekatera vzletišča so zelo dobro izhodišče za dolge prelete, napišite kam ste odleteli iz določenega vzletišča.

Moderators: Iv@nl, solja

Re: Problematika šolskega terena Prebold

Postby matt30mb » Fri Aug 06, 2010 12:21

Sicer kot popoln začetnik, ki pa je v šoli imel možnost preizkusit kar nekaj šolskih terenov, lahko rečem, da je prebold ZAKON !! :D
Edina pomanjkljivost, ki jo vidim jaz je v tem, da je večinoma uporaben samo dopoldan in pa da je na samem štartu bolj malo prostora, predvsem kadar nas je bilo 10 in več tečajnikov...
Kakorkoli moje mnenje - Prebold bi bilo potrebno obdržati, vsaka šola pa naj prispeva od 100 do 150 EUR, posamezniki pa recimo 10% te cene - jaz jih prispevam z veseljem ker bi teren, tudi ko končam z šolanjem, še vedno z veseljem kdaj uporabljal :evil:
LP Matej
noben veter ni ugoden padalu brez cilja
matt30mb
sokol

Previous

Return to Vzletišča in pristanki v Sloveniji (Flying sites in sLOVEnia)