Paragliding Slovenia • View topic - VABILO na pohod ali letenje v zaledje Slovenske Istre

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

VABILO na pohod ali letenje v zaledje Slovenske Istre

Tema je namenjena za objavo oziroma najavo leta. Lahko vpišete na kateri štart ste namenjeni in kakšni so predvideni pogoji (vremenski) za letenje na tem štartnem mestu. Dobrodošla je seveda tudi vaša taktika letenja na ta dan.
Lahko tudi povabite druge, da se vam pridružijo na poletu!

Moderators: pgmateja, Ksenijab

VABILO na pohod ali letenje v zaledje Slovenske Istre

Postby let » Mon Nov 24, 2008 23:48

V nedeljo, 30.11.2008 organizira Turistično društvo v Movražu Broskov pohod.

Zbor pohoda ob 8:30 pred Gasilskim domom, ob 9:00 Otovoritev turistično – informativne table; ob 9:15 start pohoda ( Kuk, Tri Učke, Kal – topel čaj za vse; Greben, Dvori , Veli Badin – spodmoli, naravni most, Movraž ).

Pohod bo predvidoma trajal do max. 5 ur.

Po končanem pohodu degustacija broskev-(mineštra podobna ohrovtu), možnost ogleda filma letošnje prireditve »Ključi Sv. Petra in Pavla kjer smo sodelovali tudi JP, PPG, ULN in radijsko vodeni modeli«.

Za vse tiste, ki niste še preizkusili nove JP štarte, ki se nahajajo v (zaledju slovenske Istre) razdalji 500 m zračne linije okrog vasi Movraž, to so; Kuk, Breg, Sv. Kvirik ter najnovejši Gračišče in v razdalji 1000 m zračne linije še znani Zavoj na HR, se vam nudi izredna priložnost, da jih preizkusite in ne bo vam žal.

Za vse štiri omenjena vzletišča dobite več podatkov na našem linku Vzletišča in pristajališča v SLO, na Geopediji.

V najslabšem primeru, če ne bodo ugodne vremenske razmere, si jih poste pohodniško ogledali in jih boste uporabili kasneje, še posebej sedaj, ko je pri vas po Slovenije sneg, tu pa ga ne poznamo in vlada blaga mediteranska klima.

SMER. Tisti, ki prihajate iz smeri Ljubljane, zavijete iz avtoceste za odcep za smer BUZET HR, Črni kal, Kubed, v Gračišču pri gostilni Ražman zavijete levo pod šolo in nadaljujete za smer Smokvica do Movraža.

Za res nujne informacije me pokličite na gsm 041- 758-394.

Lepo vabljen v Movraž! Pridite ne bo vam žal.

LP Branko Čehovin
let
galeb

Re: VABILO na pohod ali letenje v zaledje Slovenske Istre

Postby Iv@nl » Tue Nov 25, 2008 10:20

let wrote:Za vse štiri omenjena vzletišča dobite več podatkov na našem linku Vzletišča in pristajališča v SLO, na Geopediji.

LP Branko Čehovin

Jaz ne vidim nikjer nobenega linka!?

LP Ivan
Administrator portala

Sports equipment
Iv@nl
Site Admin

Postby rgolob » Tue Nov 25, 2008 19:04

rgolob
kanja

Odgovor na vabilo - tvoje opozorilo

Postby let » Tue Nov 25, 2008 22:11

Morda sem se slabo izrazil z l i n k o m. Mislil sem, če si vzletišča ogledaš na našem forumu pod vzletišča in pristajališča v SLo na Geopediji, katero si tudi omenil. Glej območje Movraža, pred mejo z HR in Hrvaškim vzletiščem Zavoj.

Glede na to, da sem zelo neroden z delom na računalniku, se opravičujem za nehote storjene napake. Kljub trudu pride do kiksov. Če bi obvadal bolje delo na našem forumu, bi se večkrat javil z korostnimi informacijami za JP.
Četrto vzletišče Gračišče, bo vnesel v Geopedijo kolega Dani iz Gorice.
Sem probal pa ne gre.

LP Branko
let
galeb

Return to Kam gremo danes/jutri letet