Paragliding Slovenia • View topic - odpiranje drugih strani v flash oknu

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

odpiranje drugih strani v flash oknu

Predlogi, pripombe in pohvale za administratorje in moderatorje spletne strani www.paragliding-slovenia.si

odpiranje drugih strani v flash oknu

Postby airblade » Fri Dec 12, 2008 15:32

Bolj češkega in kičastega ničina odpiranja novaga okna še nisem videl. Sem že hoto mozillo odinstalirat pa sn sel le probat z explorerjom in sem videl da je isto.

Daj admin to skenslaj vstran ker premza brskanje in prehod med stranmi in naredi kot je bilo.
--NovA -- Factor II --
airblade
kanja

Postby Iv@nl » Fri Dec 12, 2008 16:38

Si lahko bolj specifičen kaj je narobe?

LP Ivan

P.S. To je javascript odpiranje.
Administrator portala

Sports equipment
Iv@nl
Site Admin

Postby GregaR » Fri Dec 12, 2008 16:47

Odpri novo okno in nato osveži (F5)
GregaR
kavka

Postby Iv@nl » Fri Dec 12, 2008 16:56

GregaR wrote:Odpri novo okno in nato osveži (F5)

????

A ste lahko malo bolj natančni pri opisu napak, drugače ne vemo kaj poprvit!

LP Ivan
Administrator portala

Sports equipment
Iv@nl
Site Admin

Postby airblade » Fri Dec 12, 2008 16:58

Sorry zamešal sem JAVA odpiranje. Sam osebno grem na paragliding-slovenia za to da vidim novice, da lahko grem direkt na vse priljubljene povezave na levi torej EOL, ZPLS, AKRO,...
Sedaj ko pa kliknem recimo EOL mi odpre JAVANSKO okno ki se odpira 5 s in potem imam noter EOL in pol če hočem it na PGforum morem z "X" zapirat pa klikat PGForum ko sem prej lahko samo klikno na levi. Pa še tisto animirano odpiranje grrr.
Mi smo padalski in ne računalnišk forum ali kaki torrent tracker ko jim vse miga.

Sam sem pristaš ENOSTAVNIH preglednih z čim manj animacij spletnih strani.

Animacija samo čas jemle in denar. Ker nas je ker nekaj ko gledamo ta forum prek mobilnikov tam pa take zadeve niso zaželjene, kaj se tiče kompatibilnosti in prenosa podatkov saj plačaš po "kb".

Moje skromno mnenje. Pri prvem postu sem bil malo površ sem ga malo mel pa sem se raspi*do ko sem šel vreme gledat pa se mi je ker neke odpiralo :) .

Brez zamere site admin.
--NovA -- Factor II --
airblade
kanja

Postby Thomy » Sat Dec 13, 2008 11:21

Nimam nič proti izboljšavam, ampak se nekoliko strinjam z airblade-om.
Tudi jaz čez vikend gledam forum preko mobilnika in nekateri fency dodatki niso najbolj dobrodošli.
Doma imam dokaj nov računalnik in zvezdice vidno otežijo stran - pri starejših mašinah so pa katastrofa... nisem še probal kako vse to prenese moja Nokijca.
Mislim tudi, da je dovolj če so linki "<a href"...

Pa vseeno vesele praznike!
Tom Pavlič
DJP Kovk Ajdovščina
Thomy
jastreb

Postby Iv@nl » Sat Dec 13, 2008 11:56

Zdravo!

Tudi sam sem pristaš enostavnosti in preglednosti, nisem pa pomislil, da nekateri res dostopajo do strani tudi z mobilci. Opazil sem še eno pomankljivost v tem odpiranju, da, če nimaš prave miške s katero se lahko pomikaš nazaj in naprej po straneh (stranski gumbi na miški) ti back gumb v browserju ne pomaga.

Danes sem odpravil odpiranje oken v Light view IFramu (kakor se imenuje ta funkcija v JS) in sem zadevo dal nazaj na staro, tako kot je bilo. Pustil sem samo klik na vremensko napoved na sliko, kjer se odpre vremenska napoved na vreme.net, do stare vremenske napovedi na portalu lahko dostopate iz levega menija (osmi meni od zgoraj navzdol).

Če bo kdaj še kdo imel kakšno težavico, naj bo drugič prosim malo bolj specifičen pri opisu le te in bomo uredili.

Vsem tem, ki ste napisali pripombe v tem postu se pa zahvaljujem za pomoč pri izboljšavi portala!

LP Ivan

P.S. Vse želje in pripombe mi lahko pošljete tudi na Zasebno sporočilo .
Administrator portala

Sports equipment
Iv@nl
Site Admin

Return to Spletna stran www.paragliding-slovenia.si