Paragliding Slovenia • View topic - Zasebni forum samo za člane tvojega kluba

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Zasebni forum samo za člane tvojega kluba

Predlogi, pripombe in pohvale za administratorje in moderatorje spletne strani www.paragliding-slovenia.si

Zasebni forum samo za člane tvojega kluba

Postby pgmateja » Wed Sep 20, 2006 21:10

Če želite, da se člani vašega kluba pogovarjate in si posredujete informacije, tudi preko "internega" foruma, se prosim javite administratorju te strani. Povejte, za kateri klub bi radi odprli interni forum in kateri člani lahko dostopajo do njega. To pomeni, da bo viden samo za njih.

+ usluga je zastonj
+ ne zahteva dodatnega administriranja
+ vse imate na eni www strani

LP
Mateja
pgmateja
kavka

Postby Stane » Thu Sep 21, 2006 9:14

Mi bi imeli svoj forum, kdo je pa administrator, Ivan, ali kdo drug?
Lp Stane - Kondor Radeče
Stane
sokol

Postby Iv@nl » Thu Sep 21, 2006 9:36

Zdravo Stane!

Administratorja sva jaz in Toni. Lahko mi napišeš privatno sporočilo tukaj na forum ali pa pošlješ mail na paragliding.slovenia@gmail.com da se zmenimo kako in kaj, kdo bo moderator te teme in kateri člani bodo imeli dostop vpogleda v to temo.
Sporočam še, da bomo to aktivnost izvedli drug teden, ker greva jutri oba s Tonijem letet v Dolomite. Do takrat te pa prosim, da zbereš vse uporabnike, katerim bomo dali vpogled v to temo. Lahko tudi sami pišejo kar na zgornji naslov ali privatno sporočilo na up. ime Iv@nl .

LP Ivan
Iv@nl
Site Admin

Postby pgtoni » Thu Sep 21, 2006 10:57

Stane,

Forum sem odprl. Trenutno ga lahko vidis samo ti. Za ostale clane bos moral vprasati katera uporabniska imena imajo na tem forumu (e.g. tvoj je Stane). Ce uporabniskega imena nimajo, morajo tega sami ustvariti.

Ko bos imel se kaksno ime, kar poslji mail ali zasebno sporocilo. Dodajanje je zelo enostavno ce sem blizu racunalnika ;-). Malo tezje je ko letim.

LP
Toni
pgtoni
Site Admin

Postby Stane » Thu Sep 21, 2006 11:25

OK, Toni, bom obvestil še ostalo članstvo, pol pa veselo naprej. Zaenkrat hvala, uživaj...
Stane
Stane
sokol

Postby pgtoni » Thu Sep 28, 2006 9:31

Zivjio vsem,

Da se ne boste preveč čudili: Dodal sem testno nekaj klubov in nekaterim članom (tiste ki osebno poznam) sem dal pravico da gledajo klubski forum.

Tisti, ki imate dostop, lahko probate. Ostali lahko javite, v katerem klubu ste, in vas bom dodal.

LP
Toni
pgtoni
Site Admin

Return to Spletna stran www.paragliding-slovenia.si