Paragliding Slovenia • View topic - Ukradena jadralno padalska oprema Romanu Jazbecu včeraj v Ko

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Ukradena jadralno padalska oprema Romanu Jazbecu včeraj v Ko

Članki in obvestila

Ukradena jadralno padalska oprema Romanu Jazbecu včeraj v Ko

Postby JAZO » Sun Jul 29, 2012 22:38

Roman Jazbec

Roman Jazbec
Pred 2 urami/-a
Hi, you asked me in Tolmin about the czech Transporter. I reminded that I have seen czech VW Transporter white colored with three guys in the pizzeria near gas station in Kobarid. It was late afternoon on that day. Sorry, I dont have more info, send me please info about the glider and equipment and i will place it on pgweb.cz I hope you will have your glider again and hope that thieves were not czech.
See you in the air
Ondrej
Pozabil sem pripeti na opis.
Roman Jazbec
Pred 2 urami/-a
To sporočilo mi je poslal češki padalec, s katerim sem se pogovarjal o mojem primeru na pristanku v Tolminu.
Če je kdo kaj slikal parkirana vozila ali vzletni prostor včeraj, bi ga prosil da mi dostavi eventualni posnetek. Hvala. LP in HL.
Všeč mi je · · Deli z ostalimi

Roman Jazbec
Pred 10 urami/-a
Pozdravljeni prijatelji padalci ! Težka noč je za mano. Včeraj proti večeru, okrog 18 ure, so mi pred barom "TEJA" v Kobaridu, ukradli komplet padalsko opremo:kot jo vidite na gornji sliki pa še padalo rdeče belo TEAM 5, GOPRO2 kamero-pojačano z 32G in dodatno baterijo, pa kar je najhujše tudi vse osebne dokumente,itd. Vse je bilo zaklenjeno v pad.nahrbtniku.To se je zgodilo medtem ko sem jaz šel s skirojem po avto na Kolovrat. Baje so se motali okrog padala, ki je bilo prislonjeno na živo mejo trije Čehi:dva malo starejša (40-45) debelušna in eden kar izrazito suh in opazno kuštravih las,opečen od sonca. Imeli so belkast kar precej zdelan kombi CZ
WW-Transporter. Zanimali so se za pot na Stol.
V kolikor kdo vidi te tipe ali avto, bi lepo prosil, da mi to takoj sporoči na Gsm 041 694 654
Hvala za razumevanje in pomoč ---
JAZBEC ROMAN
E-mail: info@jazbec.si
http: www.jazbec.eu
JAZO
kavka

Return to Članki in obvestila