Paragliding Slovenia • View topic - Combat L 13,7

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Combat L 13,7

Priporočila zmajev, opis novih in starih modelov. Vas pri posameznem modelu kaj moti ali vam je kaj še posebej všeč? Objave testov zmajev in vse o razvoju novih modelov.

Moderator: MRX

Combat L 13,7

Postby Matjaz » Fri Aug 24, 2012 7:09

Zaradi neprimernosti odziva uporabnika "igorer" sem objavo umaknil.
Last edited by Matjaz on Fri Aug 24, 2012 16:07, edited 1 time in total.
Matjaz
kavka

Re: Combat L 13,7

Postby igorer » Fri Aug 24, 2012 9:04

Neki podobnga prodajajo tudi v Merkurju, nov je, pa še popust imajo 25%. Sicer ne leti, ampak saj se tudi ti sam senčiš. :D

http://www.merkur.si/vrt-in-okolica/vrt ... rodje.html
Fly in peace
igorer
albatros

Postby Jons » Sat Aug 25, 2012 13:09

Spričo primerne prilike, naj namignem na nekaj drugega. Moderator bi se najbolj proslavil z umikom oz. prestavitvijo vseh 99% niti in sporočil pod temo ZMAJI v temo PRODAM, kjer je med drugim tudi temu namenjena rubrika (zaenkrat še povsem prazna).
Je pa res, da se omenjeni lapsusi izvrstno umeščajo v kontekst ostalih zmajarskih običajev, pritiklin, šeg in navad, ki jih padalci nemalokrat z zanimanjem ter strahom opazujemo. 8)
Ajde!
Janez
Jons
galeb

Postby igorer » Sat Aug 25, 2012 13:26

Sorry, če sem kaj preveč reku, sam sem glih vidu, da se na sliki pod njim senčiš pa sem se reku, glej ga zlomka, prilika. ....

Sicer pa ni blo mišljeno škodoželjno.
Fly in peace
igorer
albatros

Postby jurijf » Sat Aug 25, 2012 13:27

No, fantje, kar se morda enemu zdi smešno, je lahko za drugega žaljivo, zato prosim, da se oba, Janez in Igor (še posebej kot funkcionar na Letalski zvezi, kjer predstavlja tako JP kot JZ) malce zamislita in opravičita (ali pa vsaj umakneta posta). Nobene potrebe ni, da komuniciramo na tak način, ker se vse še prehitro vrne.
LP
Jure
jurijf
jastreb

Postby jurijf » Sat Aug 25, 2012 13:34

igorer wrote:Sorry, če sem kaj preveč reku, sam sem glih vidu, da se na sliki pod njim senčiš pa sem se reku, glej ga zlomka, prilika. ....

Sicer pa ni blo mišljeno škodoželjno.

Tako je žal izpadlo, ni pomoči,
LP
Jure
jurijf
jastreb

Postby Matjaz » Sun Aug 26, 2012 9:06

Brez hude krvi fantje... ni vredno. Post sem objavil tu, ker je v rubriki "Prodam" veliko padalske opreme in zmajarji tja največkrat ne zaidemo.

Sicer je pa zmaj že prodan.

Lep pozdrav.
Matjaz
kavka

Return to Zmaji