Paragliding Slovenia • View topic - avasport samurai

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

avasport samurai

Vas zanima letenje z jadralnim padalom ali zmajem? Tukaj lahko dobite odgovore na svoja vprašanja.

Moderators: pgtoni, Iv@nl

avasport samurai

Postby kumulus » Wed Apr 09, 2008 12:24

Živjo.
Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z zaprtim sedežem avasport samurai?
Hvale - graje?????
Pa cena novega sedeža če je komu znana?????
Hvala za odgovore.
kumulus
fazan

Postby valhun » Wed Apr 09, 2008 13:35

Ja sem ga dobil dva tedna nazaj, letel cca 5-6 ur. Zaenkrat stvar kar solidno funkcionira (po moje je primerljiv z ostalimi sedeži podobnega ranga).
Cena naj bi bila med 500-550 € (lahk kar zgornjo mejo računaš).

LP Jože
valhun
kanja

Postby kumulus » Wed Apr 09, 2008 16:34

Hvala za odgovor.
samo eno vprašanje pri komu si ga naroču in kolk dolg se čaka???
Lep pozdrav!
kumulus
fazan

Postby Simch » Wed Apr 09, 2008 17:04

Hola, samuraia sm mel nekje 7 mescev, zdej sm ga pa zarad poškodbe prodal k ne bom letu neki časa...

Mel sm 2007 model, tega z napihljivim zadkom...
full je udoben, cena je ugodna, za videt en lepših kar se mene tiče... motilo me je da je vse živo vpeto direkt na karabin in ni tako lepo skrito kot npr pri impressu... kvaliteta izdelave je zlo ok, problemi so bli ker so se zadki za napihnt deformirali ko si ga dal nase... (poglej paraglidingforum.com kjer sm objavu temo in rešitev)! Imaš 17cm protektorja kar mislm da je max od podobnih sedežev, lahek je napram konkurenci...

Koit sm reku, malo mu zamerim le to da so nekje malo pokomplicirali (preveč trakov na karabinu, uno za napihnit zadi je brezveze..., dokler ga nisi z american tape zalepo pa plastike iz karabinčkov pobral se je razštelavu med letom....ampak ko ga prilagodiš je fajn sedež!

Sporoči če še kaj rabiš...

LP Simch
Last edited by Simch on Thu Apr 10, 2008 6:16, edited 1 time in total.
If you're not doing it for fun... you're doing it for the wrong reasons!
Simch
jastreb

Postby kumulus » Wed Apr 09, 2008 17:26

Super, hvala za izčrpne informacije.
Zastopnik za avasport je Valič??? A je kdo drug???
Lep pozdrav.
kumulus
fazan

Postby Simch » Wed Apr 09, 2008 18:31

aljaž valič ja
If you're not doing it for fun... you're doing it for the wrong reasons!
Simch
jastreb

Postby rgolob » Wed Apr 09, 2008 20:49

Simch wrote:Hola, samuraia sm mel nekje 7 mescev, zdej sm ga pa zarad poškodbe prodal k ne bom letu neki časa...

Mel sm 2007 model, tega z napihljivim zadkom...
full je udoben, cena je ugodna (pod 550 eur), za videt en lepših kar se mene tiče... motilo me je da je vse živo vpeto direkt na karabin in ni tako lepo skrito kot npr pri impressu... kvaliteta izdelave je zlo ok, problemi so bli ker so se zadki za napihnt deformirali ko si ga dal nase... (poglej paraglidingforum.com kjer sm objavu temo in rešitev)! Imaš 17cm protektorja kar mislm da je max od podobnih sedežev, lahek je napram konkurenci...

Koit sm reku, malo mu zamerim le to da so nekje malo pokomplicirali (preveč trakov na karabinu, uno za napihnit zadi je brezveze..., dokler ga nisi z american tape zalepo pa plastike iz karabinčkov pobral se je razštelavu med letom....ampak ko ga prilagodiš je fajn sedež!

Sporoči če še kaj rabiš...

LP Simch

Očitno da so zdevo mal poštimal ker jaz nimam plastike pri karabinih in tudi napihljiv del se ne deformira!

lp
rgolob
kanja

Postby aljazvalic » Thu Apr 10, 2008 5:50

Cena Sedeza Samurai je okoli 650 eur kot veste je Bolgarija v evropski uniji in se ne da vec dostavit v Slovenijo brez DDv ja.

Ce kdo potrebuje vec informacij o sedzu alih drugih proizvodih avasporta sem na voljo.

email:aljazvalic@yahoo.com
tel:041752614
aljazvalic
kavka

Return to Pogosta vprašanja (FAQ)